PRODUCENT TRWAŁEGO OZNAKOWANIA

Multi-Tab to firma produkcyjno –handlowa specjalizująca się w produkcji, sprzedaży aluminiowych tablic energetycznych, informacyjnych, specjalistycznych konstrukcji montażowych oraz elektronicznych systemów oznakowania.

Tablice energetyczne ZGODNE Z STANDARDAMI

Jeżeli zależy Państwu aby wybrane oznakowanie, niezależnie od czasu i miejsca użytkowania, było zawsze czytelne i nie korodowało to mamy dla Państwa idealne rozwiązanie.

System SKŁADAK

System SKŁADAK to idealne rozwiązanie by samodzielnie, bez konieczności zgłaszania i zamawiania tablic, oznaczyć obiekt energetyczny.

ZOBACZ CAŁĄ OFERTĘ

Nasza oferta składa się z dziesiątek rodzaju tablic. Produkujemy oraz projeektujemy oraz instalujemy wszystko co jest powiązane z tablicami.

Tablice dla przemysłu

System SKŁADAK to idealne rozwiązanie by samodzielnie, bez konieczności zgłaszania i zamawiania tablic, oznaczyć obiekt energetyczny.

O NAS

Multi – Tab powstało w 1996 roku i tego momentu nieustannie się rozwija.

Doświadczona i profesjonalna kadra pracowników stanowi gwarancję jakości wykonywanych przez nas produktów i świadczonych usług. Indywidualne podejście do każdego z klientów oraz dbałość o realizację zamówień zgodnie z wymaganiami jakościowymi i terminowymi zaowocowały wieloma kontraktami oraz uznaniem potwierdzonym referencjami. Weitere Informationen finden Sie hier.

Współpracujemy z klientami zarówno w Polsce jak i za granicą. Dzięki temu wciąż rozwijamy zakres naszych produktów i usług o innowacyjne rozwiązania takie jak System SKŁADAK.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

TESTIMONIALS

MULTI TAB TO PRODUCENT TABLIC ZGODNYCH ZE STANDARDAMI.

Produkujemy tablice zgodne z standardami takich firm jak Energa, Enea, PGE, Tauron, Innogy Stoen.