PRODUCENT TRWAŁEGO OZNAKOWANIA

Multi-Tab to firma produkcyjno –handlowa specjalizująca się w produkcji tablic energetycznych, orientacyjnych, specjalistycznych konstrukcji montażowych oraz elektronicznych systemów oznakowania.

Tablice energetyczne ZGODNE ZE STANDARDAMI

Jeżeli zależy Państwu aby wybrane oznakowanie było zgodne ze standardami operatorów energetycznych. To mamy dla Państwa idealne rozwiązanie.

System SKŁADAK

System SKŁADAK to idealne rozwiązanie by samodzielnie, bez konieczności zgłaszania i zamawiania tablic, oznaczyć obiekt energetyczny.

TABLICE ORIENTACYJNE

W naszej ofercie posiadamy tablice orientacyjne dla wodociągów i gazownictwa.

KONSTRUKCJE MONTAŻOWE

Nasze konstrukcje umożliwiają szybki i łatwy montaż na elementach infrastruktury energetycznej.

O NAS

Multi – Tab powstało w 1996 roku i tego momentu nieustannie się rozwija.

Doświadczona i profesjonalna kadra pracowników stanowi gwarancję jakości wykonywanych przez nas produktów i świadczonych usług. Indywidualne podejście do każdego z klientów oraz dbałość o realizację zamówień zgodnie z wymaganiami jakościowymi i terminowymi zaowocowały wieloma kontraktami oraz uznaniem potwierdzonym referencjami. Weitere Informationen finden Sie hier.

Współpracujemy z klientami zarówno w Polsce jak i za granicą. Dzięki temu wciąż rozwijamy zakres naszych produktów i usług o innowacyjne rozwiązania takie jak System SKŁADAK.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

TESTIMONIALS

TABLICE BEZPIECZEŃSTWA ZGODNE Z NORMĄ

Produkujemy tablice bezpieczeństwa zgodne z normą PN-E 08501:1988 Urządzenia elektryczne – Tablice i znaki bezpieczeństwa.