KAWAŁEK NASZEJ HISTORII

Multi-Tab to firma produkcyjno –handlowa specjalizująca się w produkcji tłoczonych tablic aluminiowych.

Firma Multi–Tab powstała w 1996 roku i tego momentu nieustannie się rozwija.

Multi-Tab to firma produkcyjno –handlowa specjalizująca się w produkcji i sprzedaży aluminiowych tablic energetycznych, informacyjnych, specjalistycznych konstrukcji montażowych oraz elektronicznych systemów oznakowania.

Doświadczona i profesjonalna kadra pracowników.

Doświadczona i profesjonalna kadra pracowników stanowi gwarancję jakości wykonywanych przez nas produktów i świadczonych usług. Indywidualne podejście do każdego z klientów oraz dbałość o realizację zamówień zgodnie z wymaganiami jakościowymi i terminowymi zaowocowały wieloma kontraktami oraz uznaniem potwierdzonym referencjami.

Współpracujemy z klientami zarówno w Polsce jak i za granicą.

Współpracujemy z klientami zarówno w Polsce jak i za granicą. Dzięki temu wciąż rozwijamy zakres naszych produktów i usług o innowacyjne rozwiązania takie jak System SKŁADAK czy SOE.

Jeśli potrzebujesz wsparcia możesz skontaktować się z Joanną lub Agatą z naszego działu Obsługi Klienta. Tel. 58 620 66 85, e-mail: biuro@multitab.com.pl

 

Chcesz dołączyć do naszego zespołu?

Nasza firma jak i nasz zespół non stop się rozrasta. W tej chwili pracujemy w kilku różnych działach. Wśród nas są specjaliści między innymi z Zespołu ds. rozwoju usług i produktów, Kontroli jakości, Produkcji tablic czy konstrukcji. Jeśli myślisz, że chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, śmiało wyślij swoje CV na adres e-mail: rekrutacja@multitab.com.pl i powiedz czym chciałbyś się zajmować.

 

 

POMAGAMY I WSPIERAMY